21,427
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| 1983-08-11 || Leeds, England || The Warehouse || [[Leeds, England_1983-08-11_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-08-11 || Leeds, England || The Warehouse || [[Leeds, England_1983-08-11_(The_Smiths_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| <strike>1983-08-12</strike> || Hull, England || Dingwalls || [[Hull, England_1983-08-11_(The_Smiths_concert) | Cancelled]] | |||
|- | |- | ||
| 1983-08-19 || Norwich, England || Gala Ballroom || [[Norwich, England_1983-08-19_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-08-19 || Norwich, England || Gala Ballroom || [[Norwich, England_1983-08-19_(The_Smiths_concert) | Info]] |
edits