21,427
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| <strike>1983-09-17</strike>|| Leeds, England || Queen's Hall || [[Leeds, England_1983-09-17_(The_Smiths_concert) | Cancelled]] | | <strike>1983-09-17</strike>|| Leeds, England || Queen's Hall || [[Leeds, England_1983-09-17_(The_Smiths_concert) | Cancelled]] | ||
|- | |||
| <strike>1983-09-24</strike> || Brighton, England || Escape Club || [[Brighton, England_1983-09-24_(The_Smiths_concert) | Cancelled]] | |||
|- | |- | ||
| 1983-09-25 || London, England || Lyceum Ballroom || [[London, England_1983-09-25_(The_Smiths_concert) | Info]] | | 1983-09-25 || London, England || Lyceum Ballroom || [[London, England_1983-09-25_(The_Smiths_concert) | Info]] |
edits