10,981
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| 2022-10-04 || Manchester, England || O2 Apollo || [[ Manchester, England_2022-10-04_(Morrissey_concert) | Info]] | | 2022-10-04 || Manchester, England || O2 Apollo || [[ Manchester, England_2022-10-04_(Morrissey_concert) | Info]] | ||
|- | |||
| 2022-10-05 || Birmingham, England || O2 Academy || [[ Birmingham, England_2022-10-05_(Morrissey_concert) | Info]] | |||
|} | |} | ||
edits